O mě

Hledáte spolehlivého instalatéra který vám pomůže s řešením problémů s vodou a odpadem?

David Janulík absolvoval obor Instalatér v roce 2020 na Střední odborné škole Jarov, Praha 9 s praktickými zkouškami na výbornou.
Svařování elektrodou, pájení mědi a Autogen se postupně učil ve špičkové svářečské dílně na stejné škole pod vedením pana Michala Víry.

V červnu roku 2021 byl jeho domek v Mikulčicích zasažen tornádem a téměř celý zničen. David jej postupně staví svépomocí.

Od malých oprav vedla cesta po realizaci malých projektů. David se specializuje se na montáž a zkoušky vnitřní kanalizace a vodovodu, instalaci sprchových setů a zásobníkových ohřívačů.
"Mám radost pracovat s novějšími výrobky a zákazníci na mě oceňují spolehlivost", říká. PPR trubky jsou sice oblíbené pro svou nízkou cenu, ale doba tomu velí posunout se dál. Proto rozvody vnitřního vodovodu montuje již v systému Radopress od předního výrobce trubek pro pitnou vodu firmy Pipelife. David je všeobecně známý tím, že drží smluvenou cenu a dodržuje termíny realizace. Služby nabízí na Praze 8, 9, 10 ale také v Řevnicích. Je ochotný řešit i havárie, kdy za práci v sobotu nemá extra příplatek.

Je vidět, že ho instalatérské řemeslo naplňuje. Profesně se vzdělává u předních výrobců pro vodoinstalační výrobky a techniku. David poskytuje služby pro montáž, instalaci a pozáruční servis.
V nabídce sprchového setu vyzdvihne výrobek, který zaručí relaxační zážitek a perfektní očistu. Cenově příznivé jsou hezké sety Novaservis s přijemnou zárukou 5 let na kartuši.

Davidova vize je v poskytování úzkého okruhu služeb, aby se vyvaroval chyb a zákazník neplatil více práce. Ve fotogalerii jsou pak ukázky realizací.

 

Hledáte spolehlivého instalatéra který vám pomůže s řešením problémů s vodou a odpadem?

 

Specializace

  • vodoinstalace provádím ze systému Radopress od renomovaného výrobce Pipelife
  • montáž tiché kanalizace  
  • Alcadrain  WC předstěnové moduly, splachovací WC sety, sifony
  • instalace sprchových setů Novaservis

 

 

Hledáte spolehlivého instalatéra který vám pomůže s řešením problémů s vodou a odpadem?

 

 

 

Pojištění odpovědnosti do 2mil

Profesní certifikáty jsou každé 2 roky obnovovány