O mě

Něco o tomto blogu

Vodoinstalatérká práce byla vnímána jako výměna sifonu a připojení myčky. Dobrého instalatéra poznáte tak, že vám nepřipojí odpad přes flexi hadici. Chemie Krtek by tam nadělala paseku. Od toho jsou HT trubky a kolena. V dnešní době se nedá uživit montováním roháčků a připojováním myček. Instalatér musí mít svářečské zkoušky na svařování plastů, pájení mědi a přehled v oboru pro cirkulaci vody a připojení bojleru s armaturou flowjet.

Tyto stránky jsou z oboru vodoinstalace. Především doporučením jak si zbytečně nekupovat vodni filtr, který vaši vodu zbaví minerálů. Raději používám jen mechanický filtr.

Najdete zde zajímavosti např. proč si udělat rozvody vody z mědi na chalupě nebo v domě, kdy počáteční investice je vysoká nicméně v době Covidu řeší problém s bakteriemi ve vodovodním řádu.

Dle mého osobního názoru píši o správných postupech s rekonstrukcí rozvodů vody, odpadů,  a instalací ohřívače vody s expanzní nádobou tzv. Flowjet. 

Pocházím z Mikulčic u Hodonína, kam pravidelně jezdím za rodinou. Bydlím na Praze 9 a mám blízko na Prahu 8 Palmovka, Prahu 10 Malešice.