O mě

Něco o tomto blogu

Obor Instalatéra jsem absolvoval na Střední odborné škole Jarov, Praha 9. Svařování a pájení jsem se naučil ve špičkové svářečské dílně na škole pod vedením pana Michala Víry. Věnuji se vodoinstalatérství a jsem schopen poradit. Do budoucna se chci nabídnout topení pevnými palivy - krb, krbová vložka s výměníkem. Dle aktuálních informací z Radiožurnálu se zákaz starých kotlů odkládá na září 2024.

Tyto stránky jsou z oboru vodoinstalace. Především doporučením jak si zbytečně nekupovat vodni filtr, který vaši vodu zbaví minerálů. Raději používám jen mechanický filtr. 

Najdete zde zajímavosti např. proč si udělat rozvody vody z mědi.  Voda, která je týden bez odběru ve trubkách obsahuje bakterie. Měd má antibakteríální vlastnosti.

Dle mého osobního názoru píši o správných postupech s rekonstrukcí rozvodů vody, odpadů,  a instalací ohřívače vody s expanzní nádobou tzv. Flowjet. 

Pocházím z Mikulčic u Hodonína, kam pravidelně jezdím za rodinou. Bydlím na Praze 9 a mám to tak blízko na Prahu 8 Palmovka, Prahu 10 Malešice.


Profesni certifikaty v kostce

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
osvedceni-med.jpg Osvědčení Měd 1160.9 Kb
osvedceni-ppr.jpg Osvědčení PPR 1191.1 Kb